Skontaktuj się z nami

A klasa

KA Nowy Sącz: klasyfikacja strzelców po 10. kolejce

 

KA Nowy Sącz: klasyfikacja strzelców po 10. kolejce

Prezentujemy Państwu klasyfikację strzelców w klasie A Nowy Sącz po 10. kolejce.

 

Lp.BramkiImię i nazwiskoDrużyna
1.14Gołdas AdrianZamczysko Marcinkowice
2.11Bogdanowicz JakubDąbrovia Wielogłowy
3.10Pałubiak JanuszOrzeł Ptaszkowa
 10Hedwig MaciejVictoria Witowice Dolne
4.9Węglowski DawidBiegoniczanka Nowy Sącz
 9Bodziony BartoszGórka Szczereż
 9Kożuch JacekPiątkovia Łęg
5.8Hajduk MarcinVictoria Witowice Dolne
6.7Gardoń SebastianAmator Paszyn
 7Tomasiak ArturOlimpik Powroźnik
 7Jabłoński JarosławPiątkovia Łęg
7.6Burek PiotrBiegoniczanka Nowy Sącz
 6Stanczak RafałOgniwo Piwniczna Zdrój
 6Dropek MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
8.5Borek MarcinKPT Nawojowa
 5Górka DominikLKS Mszalnica
 5Bodziony MichałLKS Świniarsko
 5Baran JakubLKS Ubiad
 5Kumor KarolOrzeł Ptaszkowa
 5Szlag DominikWicher Mogilno
9.4Uroda MichałAmator Paszyn
 4Cisowski KarolAmator Paszyn
 4Mirga PatrykBiegoniczanka Nowy Sącz
 4Burchel WojciechBudowlani Jazowsko
 4Bogdanowicz KacperDąbrovia Wielogłowy
 4Dziedzina JacekGórka Szczereż
 4Jasiurkowski KrzysztofLKS Mszalnica
 4Machnik MikołajOlimpik Powroźnik
 4Dziedziak ArkadiuszOrzeł Ptaszkowa
 4Mikulec KrzysztofVictoria Witowice Dolne
10.3Bugajski SebastianDąbrovia Wielogłowy
 3Stec MirosławGórka Szczereż
 3Pazgan KrzysztofKPT Nawojowa
 3Samek HubertLKS Świniarsko
 3Fałowski MartinLKS Świniarsko
 3Kołdras BartłomiejLKS Świniarsko
 3Fałowski PrzemysławLKS Ubiad
 3Bajdel MichałLKS Ubiad
 3Zieliński KrzysztofLKS Ubiad
 3Mierzwa PrzemysławOlimpik Powroźnik
 3Smoleń ArkadiuszOrzeł Ptaszkowa
 3Jabłoński JacekPiątkovia Łęg
 3Grocholewski SzymonVictoria Witowice Dolne
 3Szlag MariuszWicher Mogilno
11.2Wojciechowski RafałAmator Paszyn
 2Klimek KarolBudowlani Jazowsko
 2Gródek KrzysztofDąbrovia Wielogłowy
 2Cisowski FilipDąbrovia Wielogłowy
 2Bogdanowicz GrzegorzDąbrovia Wielogłowy
 2Gromala TomaszGórka Szczereż
 2Borkowski PiotrJedność Nowy Sącz
 2Kolasa LudwikJedność Nowy Sącz
 2Rzeszuto PrzemysławJedność Nowy Sącz
 2Bochenek SzymonJedność Nowy Sącz
 2Ożóg RadosławJedność Nowy Sącz
 2Pazgan ArturKPT Nawojowa
 2Gaborek KamilLKS Mszalnica
 2Janus MichałLKS Mszalnica
 2Kumor WojciechLKS Świniarsko
 2Brotoj ŁukaszLKS Świniarsko
 2Bogdanowicz SzymonLKS Ubiad
 2Bielak PiotrLKS Ubiad
 2Baran RafałLKS Ubiad
 2Nowak KrzysztofLKS Ubiad
 2Bajdel KzysztofLKS Ubiad
 2Szkaradek MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Malik FilipOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Kożuch DominikOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Białowodzki FilipOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Plata PiotrOlimpik Powroźnik
 2Matląg BartłomiejOlimpik Powroźnik
 2Radzik PawełOrzeł Ptaszkowa
 2Czernecki ArturOrzeł Ptaszkowa
 2Michalik MichałOrzeł Ptaszkowa
 2Kożuch MateuszPiątkovia Łęg
 2Piwowar DariuszVictoria Witowice Dolne
 2Peciak DariuszZamczysko Marcinkowice
 2Schreiner ŁukaszZamczysko Marcinkowice
12.1Orlecki BartoszAmator Paszyn
 1Orlecki MateuszAmator Paszyn
 1Chruślicki ArkadiuszAmator Paszyn
 1Czech KrzysztofBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Skoczeń KrzysztofBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Marczyk OlafBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Gomułka PawełBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Fudala KrzysztofBudowlani Jazowsko
 1Proński GrzegorzBudowlani Jazowsko
 1Kołodziej BartłomiejBudowlani Jazowsko
 1Kołodziej MaksymilianBudowlani Jazowsko
 1Twardowski KrzysztofBudowlani Jazowsko
 1Kiklica MariuszBudowlani Jazowsko
 1Majerski RafałBudowlani Jazowsko
 1Tokarczyk PiotrBudowlani Jazowsko
 1Bogdanowicz KrzysztofDąbrovia Wielogłowy
 1Cisowski BartłomiejDąbrovia Wielogłowy
 1Groń KamilDąbrovia Wielogłowy
 1Dąbrowski ArturDąbrovia Wielogłowy
 1Samek MaciejDąbrovia Wielogłowy
 1Majerski MaciejGórka Szczereż
 1Groń KamilGórka Szczereż
 1Kowalczyk KamilGórka Szczereż
 1Pogwizd PiotrGórka Szczereż
 1Łukasik MaciejJedność Nowy Sącz
 1Michalik SzymonJedność Nowy Sącz
 1Rola MateuszJedność Nowy Sącz
 1Basiaga PiotrJedność Nowy Sącz
 1Zaczyk MateuszKPT Nawojowa
 1Borek ŁukaszKPT Nawojowa
 1Lajdanowicz MaciejKPT Nawojowa
 1Kuras DamianKPT Nawojowa
 1Pazgan Piotr LKS Mszalnica
 1Witek DarekLKS Mszalnica
 1Jasiński MarcinLKS Mszalnica
 1Piwowar MaksymilianLKS Mszalnica
 1Strzymczok SławomirLKS Świniarsko
 1Kumor BartłomiejLKS Świniarsko
 1Knurowski RafałLKS Świniarsko
 1Basta SebastianLKS Świniarsko
 1Kmiecik RobertLKS Ubiad
 1Dziedzina SebastianOgniwo Piwniczna Zdrój
 1Bołoz MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
 1Fabisiak WojciechOlimpik Powroźnik
 1Krokowski MarekOlimpik Powroźnik
 1Gościński MarekOlimpik Powroźnik
 1Fabisiak WitoldOlimpik Powroźnik
 1Grzyb AndrzejOlimpik Powroźnik
 1Żabiński JanOlimpik Powroźnik
 1Poręba DamianOrzeł Ptaszkowa
 1Serafin MateuszOrzeł Ptaszkowa
 1Krajewski MarcinOrzeł Ptaszkowa
 1Majcher TomaszOrzeł Ptaszkowa
 1Michalik KarolOrzeł Ptaszkowa
 1Witek SzymonOrzeł Ptaszkowa
 1Ogorzałek SławomirPiątkovia Łęg
 1Łukasik DanielPiątkovia Łęg
 1Nowak KrystianVictoria Witowice Dolne
 1Goryl MichałVictoria Witowice Dolne
 1Szewczyk PawełVictoria Witowice Dolne
 1Goryl MarcinVictoria Witowice Dolne
 1Mirek DawidWicher Mogilno
 1Bugara DanielWicher Mogilno
 1Olesiak MichałZamczysko Marcinkowice
 1Hebda MarcinZamczysko Marcinkowice
 1Budnik KrzysztofZamczysko Marcinkowice
 1Mirek KacperZamczysko Marcinkowice
 1Binkiewicz DamianZamczysko Marcinkowice
 1Niemas RadosławZamczysko Marcinkowice

 

(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w A klasa