Skontaktuj się z nami

IV Liga

“JAKO” 4 liga małopolska: jedenastka 2. kolejki sezonu 2022/2023

“JAKO”4 liga małopolska: jedenastka 2. kolejki sezonu 2022/2023

Bramkarz: Karol Pietrzak (MKS Limanovia)

Już w pierwszym meczu, mimo że przegranym z Radziszowianką Radziszów pokazał się z bardzo dobrej strony. Spotkanie z Kalwarianką z pewnością może zaliczyć do udanych, ponieważ zakończył mecz z czystym kontem. 

Obrońca: Tomasz Jaklik (Wiślanie Jaśkowice)

Druga kolejka i drugi raz ten zawodnik jest w najlepszej jedenastce kolejki, co pokazuję jak wysoką formę prezentuje na początku sezonu. W meczu z Glinikiem, Wiślanie zachowali czyste konto i to pokazuje jak dobrze funkcjonuje defensywa w drużynie prowadzonej przez trenera Łukasza Skrzyńskiego. 

Obrońca: Paweł Szczepanik (Poprad Muszyna)

Ostoja defensywy Popradu. Dużo wygranych pojedynków główkowych oraz “1 na 1”. Dodatkowo w końcówce spotkania wywalczył rzut karny, dzięki któremu zespół z Muszyny zdobył komplet punktów.

Obrońca: Łukasz Radomski (LKS Jawiszowice)

Pewny punkt drużyny z Jawiszowic w meczu z Orłem Ryczów. Dobrze czuł się w pojedynkach fizycznych i mimo straconej bramki defensywa Jawiszowic funkcjonowała dobrze.

Pomocnik: Grzegorz Mus (MKS Limanovia)

Dużo problemów sprawiał defensywnie Kalwarianki. Zdobyta bramka oraz wywalczony rzut karny sprawiają, że Grzesiek z pewnością może zaliczyć to spotkanie do udanych. 

Pomocnik: Vlastymir Jovanović (Bruk-Bet Termalica II Nieciecza)

Bez wątpienia najbardziej doświadczony zawodnik w całej lidze. W każdym spotkaniu robi różnicę i daje dużo spokoju swojej drużynie. Do dobrego występu w defensywie dołożył jeszcze jedno trafienie.

Pomocnik: Albert Stolarz (Wolania Wola Rzędzińska)

W poprzednim sezonie był wyróżniającym się zawodnikiem Metalu Tarnów, co zaskutkowało transferem do Wolanii. W spotkaniu z Beskidem Andrychów skutecznie wykorzystał dobre dośrodkowanie kolegi z drużyny i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, którego Wolania nie oddała już do końca spotkania.

Ofensywny pomocnik: Adrian Korczyk (LKS Jawiszowice)

Po jego indywidualnej akcji drużyna z Jawiszowic strzeliła bardzo ważną wyrównująca bramkę, a w końcowym rozrachunku pokonali Orzeł Ryczów 2:1.

Napastnik: Kacper Sołtys (Wiślanie Jaśkowice)

Nowy napastnik Wiślanych w pierwszej połowie dwa razy wpisał się na listę strzelców i pokazał jak ważnym zawodnikiem będzie w tym sezonie. 

Napastnik: Arkadiusz Czapla (Unia Oświęcim)

W drugiej części spotkania dwukrotnie pokonał bramkarza Barciczanki i w znacznym stopniu przyczynił się do zdobycia przez Unię trzech punktów. Przy odrobinie szczęścia mógł skończyć mecz z hat-trickiem na koncie.

Napastnik: Kamil Sobala (Dalin Myślenice)

Doświadczony napastnik jest kluczowym zawodnikiem zespołu z Myślenic i udowodnił to w wygranym spotkaniu z Słomniczanką.

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

.

.

.
.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w IV Liga