Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Helena Nowy Sącz kończy z drużyną seniorów!!!

 

Helena Nowy Sącz kończy z drużyną seniorów!!!

 

Informacja ta spadła jak grom z jasnego nieba. Helena Nowy Sącz kończy swoją działalność na poziomie seniorskim!

W sobotni wieczór dotarła do nas smuta informacja. Po dotkliwej porażce w sparingu 0:11 LKS Mszalnica została podjęta decyzja o zakończeniu działalności w seniorskiej grupie Heleny!

Ten zasłużony klub, jest wpisany w krajobraz sądeckiej piłki i na pewno do nikogo nie dociera to, że na wiosnę możemy nie zobaczyć piłkarzy z Nowego Sącza w A klasie.

Helena przez wiele lat występowała na wysokim poziomie IV czy V ligi. Jej barwy reprezentowali tacy zawodnicy jak Piotr Nieć czy Andrzej Dorula.

Do sprawy na pewno jeszcze wrócimy.

(Seba)

Oceń nasz artykuł! post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz swój e-mail i zapisz się na nasz newsletter