Skontaktuj się z nami

IV Liga

Francuski zawodnik w Barciczance! Tego jeszcze nie było

Obcokrajowcy w niższych ligach naszego regionu to zawsze ciekawa historia. Szczególnie, jeśli mówimy o zawodniku narodowości francuskiej.

Na interesujący ruch zdecydowali się działacze IV-ligowej Barciczanki Barcice. Do ich zespołu dołączył właśnie Benoit Doiteau, który ostatnio reprezentował barwy hiszpańskiego C.E. Canyelles, występując na szóstym poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii, zarazem jest to drugi najwyższy szczebel w autonomicznej społeczności Katalonii. 

Decyzja była podyktowana tym ze nieprofesjonalna piłka nożna została odwołana wszędzie w Europie Wschodniej, ale nie w Polsce. Kiedy więc agent zaproponował mi taką możliwość, natychmiast z niej skorzystałem. Nowe przygody i odkrywanie nowej kultury piłkarskiej jest zawsze dobre – taką swoją decyzję tłumaczy na profilu facebookowym Barciczanki, Benoit Doiteau.

Zawodnik urodzony w 1996 roku występuje jako pomocnik, określany typem piłkarza “box to box”. Wcześniej występował w piłkarskiej akademii Londres oraz uniwersyteckich rozgrywkach “Pace University Athletics” w Nowym Jorku. Poniżej znajdziecie jego próbkę możliwości z rozgrywek 2019/2020.

(Sebastian Stanek)

fot/źródło: Barciczanka Barcice

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w IV Liga