Skontaktuj się z nami

Sandecja Nowy Sącz

Dobre wieści z obozu Sandecji przed nowym sezonem!

Nowy zawodnik, przedłużenie umowy przez trenera oraz nowy dyrektor w Akademi Sandecja

Nowym zawodnikiem Sandecji został Błażej Szczepanek. 20-letni pomocnik ostatnie dwa lata spędził w II-ligowej Stali Rzeszów. Rozegrał tam jako młodzieżowiec 56 ligowych spotkań oraz dwa w Pucharze Polski, łącznie zdobywając trzy bramki.

Kolejną dobrą informacją jest przedłużenie kontraktu przez trenera Dariusza Dudka. Nowa umowa została podpisana do końca sezonu 2021/2022 z automatycznym przedłużeniem o kolejny rok w razie utrzymania w I lidze. 

 Budowa stadionu, rozwój infrastruktury, obiecujące transfery, stabilna sytuacja klubu oraz krótkie i treściwe negocjacje sprawiły, że zdecydowałem się zostać na dłużej w Sandecji. Zawsze stawiam przed sobą oraz całą drużyną ambitne cele. Spotkałem tutaj grupę zawodników oraz współpracowników, z którymi nadajemy na tych samych falach. Kierunek jest jasny, możliwości są, chcemy aby Sandecja rozwijała się z każdym kolejnym dniem – powiedział Dariusz Dudek.

Po odejściu Rafała Wisłockiego nowym dyrektorem Akademii Sandecja został Mariusz Merklinger. W ostatnim czasie był trenerem od przygotowania fizycznego w młodzieżowych grupach Sandecji, a w przeszłości występował w “Biało-czarnych” barwach. 

źródło: sandecja.pl

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Sandecja Nowy Sącz