Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter


W pierwszym meczu barażowym Unia Tarnów uległa w Jaśkowicach, miejscowej drużynie 2:1. Natomiast w rewanżu zawodnicy z Tarnowa nie pozostawili złudzeń i pewnie pokonali swoich rywali 4:0, po dwóch bramkach Artura Białego oraz trafieniach Łukasza Popieli i Tiago Lopesa. Tym samym Unia pokonała Wiślanych 5-2 w dwumeczu i w przyszłym sezonie zagrają w III lidze.
fot. Unia Tarnów