Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Do trzech razy sztuka. Unia Tarnów z awansem do III ligi !

Unia Tarnów po ośmiu latach wraca do III ligi! W barażach podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego okazali się lepsi od drużyny Wiślanie Jaśkowice. 

W pierwszym meczu barażowym Unia Tarnów uległa w Jaśkowicach, miejscowej drużynie 2:1. Natomiast w rewanżu zawodnicy z Tarnowa nie pozostawili złudzeń i pewnie pokonali swoich rywali 4:0, po dwóch bramkach Artura Białego oraz trafieniach Łukasza Popieli i Tiago Lopesa. Tym samym Unia pokonała Wiślanych 5-2 w dwumeczu i w przyszłym sezonie zagrają w III lidze. 

fot. Unia Tarnów

Oceń nasz artykuł! post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz swój e-mail i zapisz się na nasz newsletter