Skontaktuj się z nami

Nasz region

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia

Część rozgrywek dobiegła końca, została jeszcze ostatnia kolejka w sądeckiej „Serie B” oraz baraże o awans do klasy okręgowej.

Gród Podegrodzie z sześciopunktową przewagą nad LKS-em Zagórzany awansował z klasy okręgowej do V ligi. Wspomniany LKS jako drugi zespół zagra z kolei w barażach o awans z Huraganem Waksmund. Niewiele brakło z kolei Popradowi Rytro, aby „załapać” się na dodatkowy mecz, zajmując trzecią lokatę ze stratą punktu do wicelidera. 

W sądeckiej A – klasie rezerwy Barciczanki o jedno „oczko” wyprzedziły sądecką Helenę i bezpośrednio wylądują w następnym sezonie szczebel wyżej. Dla Heleny jednak jeszcze nic straconego, gdyż rozegra dwumecz o awans z LKS-em Łużna. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 16 czerwca o godzinie 11:00 na terenie zespołu z okręgu Gorlice, natomiast rewanż tydzień później o tej samej godzinie w Nowym Sączu. 

Warto także śledzić poczynania w V lidze, gdzie zostały jeszcze dwie kolejki, spore szanse na promocję do IV ligi mają Podhalanin Biecz, rezerwy Sandecji, Sokół Słopnice czy Okocimski Brzesko, a także Dunajec Nowy Sącz. Chętnych więc wielu, a miejsca tylko dwa. 

 


 

Sebastian Stanek

 

 

 

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Nasz region