Skontaktuj się z nami

IV Liga

4 liga małopolska: jedenastka 8. kolejki sezonu 2022/2023

4 liga małopolska: jedenastka 8. kolejki sezonu 2022/2023

Bramkarz: Miłosz Żmudzki (Okocimski Brzesko)

Kilkukrotnie uchronił swój zespół przed stratą bramki. Dzięki swoim interwencjom zachował czyste konto w meczu z Unią Oświęcim, a Okocimski wygrał to spotkanie 1:0.

Środkowy obrońca: Krzysztof Michalec (Słomniczanka Słomniki)

Mimo wygranej aż 4:0 z Wierchami Rabka, to defensywa Słomniczanki jednak miała kilka okazji do wykazania się. Kapitan zespołu ze Słomnik ma za sobą dobre spotkanie w obronie i dodatkowo dołożył bramkę po rzucie rożnym. 

Środkowy obrońca: Piotr Stawarczyk (Dalin Myślenice)

Nie pozwalał na zbyt wiele zawodnikom ofensywnym Limanovii. Poza dobrą grą w obronie, miał jeszcze spory udział przy trzeciej bramce dla swojej drużyny.

Środkowy obrońca: Arkadiusz Lewiński (Wiślanie Jaśkowice)

Zaliczył dużo udanych interwencji przeciwko ofensywnie grającym rezerwom Termaliki. 

Lewy pomocnik: Patryk Koim (Beskid Andrychów)

Po początkowych trzech porażkach z rzędu, teraz Beskid ma serię pięciu meczów bez porażki. W ostatniej kolejce wysoko pokonali Barciczankę Barcice. W drugiej części spotkania Patryk strzelił dwie bramki w odstępie dziesięciu minut i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. 

Środkowy pomocnik: Vlastymir Jovanović (Bruk-Bet Termalica II Nieciecza)

Doświadczony pomocnik Termaliki dyrygował grą i dawał dużo spokoju w środku pola. W pierwszej połowie poszedł do końca za akcją, dzięki czemu zdobył bramkę.

Środkowy pomocnik: Jakub Górecki (Dalin Myślenice)

Po jego zagraniu piłkę do własnej bramki wbił zawodnik Limanovii, a w dalszej części meczu dołożył jeszcze dwa trafienia.

Środkowy pomocnik: Damian Mrówka (Poprad Muszyna)

Król strzelców poprzedniego sezonu zaczyna wracać do formy z poprzedniego sezonu i hurtowego zdobywania bramek. W meczu z Radziszowianką ustrzelił dublet, a Poprad wygrał 3:0.

Prawy pomocnik: Albert Stolarz (Wolania Wola Rzędzińska)

W meczu z Kalwarianką był bardzo aktywny, przez co defensywa przeciwników miała z nim spore problemy. W 18 minucie wykorzystał błąd bramkarza i zdobył trzecią bramkę w tym sezonie.

Napastnik: Damian Śliwa (Glinik Gorlice)

Młody napastnik pojawił się na boisku w drugiej części spotkania i najpierw w 66 minucie otworzył wynik spotkania, a następnie przypieczętował zwycięstwo Glinika nad Jawiszowicami strzelając bramkę na 4:1.

Napastnik: Łukasz Popiela (Orzeł Ryczów)

Kolejny dobry występ tego doświadczonego napastnika. W meczu pełnym emocji z Lubaniem Maniowy zdobył bramkę, a Orzeł wygrał spotkanie po bramce w doliczonym czasie gry. 

Reklama

.

.

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w IV Liga